ZABOLIS ART PRIZE 2022

TAPYBOS KŪRINIŲ KONKURSAS
„ROOTED IN VILNIUS“

finalistai

Adomas Rybakovas

„Be pavadinimo“

Gintarė Urmonaitė

„IMPULSAS“

Laurynas Vaitkus

„Ikaras“

„Zabolis Partners“ bendruomenės simpatijos

VILTĖ KIRLYTĖ

„Amžinybę praleisti“

Benas Liandzbergis

„Iš poeto dienoraščio“

Kotryna Onaitytė

„Trys Mūzos”

Zabolis Art Prize

Vilnius - mūsų namai pasaulyje

„Esame tarptautinės investicinės rinkos žaidėjai ir bendradarbiaujame su išskirtiniais talentais visame pasaulyje. Nepaisant to, tvirtai tikime, kad mūsų galimybės skleisti savo įmonės šakas visame pasaulyje kyla iš gilių šaknų, koncentruotų vienoje vietoje – Vilniaus mieste. Todėl manome, kad ir sostinę mylintys menininkai šių metų konkurse ras įkvėpimo kūrybingai nutapyti Vilnių, jo išskirtinumą bei įvairias savybes, kurios įkvepia bei lydi mus kiekvieną dieną“, – sako Guido Wolf, „Zabolis Partners“ įmonių grupės plėtros direktorius.

Puoselėti vietinius menininkus

„Zabolis Art Prize“ – nuo 2009-ųjų vykdoma socialinė iniciatyva, nukreipta į įvairių sričių jaunųjų menininkų kūrybinę veiklą. Konkursu siekiama paskatinti jaunuosius menininkus parodyti kūrybiškumą, sveikai tarpusavyje pakonkuruoti, pasimokyti vieniems iš kitų, meniškai interpretuoti temą, o visuomenę – supažindinti su jaunosios kartos kūrėjais ir jų darbais.

Kas lemia „ZABOLIS ART PRIZE" laimėtoją?

Vizualinė išraiška, kūrybiškumas ir svarbiausia – originali temos interpretacija, perteikianti įvairialypį ir kompleksišką globalizacijos sukeltų jausmų, vaizdų bei išraiškų spektrą.

FINALININKAMS

Surengta 20-ies finalininkų kūrinių paroda Vilniaus dailės akademijoje. Taip pat visi atrinkti konkurso darbai ir jų autoriai apdovanoti prizais bei skelbiami „Zabolis Partners“ ir Vilniaus dailės akademijos interneto puslapyje, „Zabolis Art Prize“ konkurso „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.


Komisijai atrinkus laureatus, balandžio 28 d., konkurso parodos atidarymo metu buvo paskelbti trys geriausiai įvertinti darbai, kurie apdovanoti piniginiais prizais. Kūrinius vertino „Zabolis Partners“ darbuotojai ir atstovai iš Vilniaus dailės akademijos.


Trims geriausiems konkurso tapybos darbams buvo skirti piniginiai prizai

20 - finalininkų darbų paroda ir skaitmeninė sklaida

Konkurso
1 vieta – €1500;

Konkurso
2 vieta – €1300;

Konkurso
3 vieta – €1000;